Idėja Dovanai

Ačiū, kad apsilankėte mūsų elektroninėje parduotuvėje. Mes įsitikinę, kad kiekvienas kada nors svajojote savo rankose laikyti visą mėnulį. Todėl mes esame čia, kad padėtume tą svajonę įgyvendinti kiekvienam iš jūsų.

Kas mes esame?

Mes jauna komanda kuri puikiai sugeba gaminti 3D projektus komanda susibūrusi būtent šiam unikaliam produktui pagaminti.

Mūsų istorija..

3D mėnulio lempos buvo sugalvotos ir įkvėptos pagaminti meilės istorijos. Mergina paklausė vaikino „Kaip stipriai mane myli? Ar dėl manęs galėtai paimti ir padovanoti man mėnulį?“ Atrodytu tik mažas juokelis sukūrė šį produktą. Todėl buvo panaudota 3D spausdinimo technologija ir buvo atkurta absoliuti mėnulio kopija. Bet to nebuvo gana, prie viso to pridėjome ir nuotrauką kurią norėjome ir užrašą kuris amžinai simbolizuos tą meilę ir atsidavimą.

Apie mūsų gaminamas lempas..

  1. Atkūrėme tikrą mėnulio paviršių pagal dabartines jo NASA nuotraukas.
  2. Mėnulis yra pagamintas naudojantis šiuolaikiška 3D technologija iš PLA ekologiškos medžiagos kuris gali būti gaminamas iš kukurūzų, bulvių ar cukrinių runkelių, todėl spausdinant neskleidžia kenksmingų dūmų. Natūraliai PLA yra skaidrus ir lengvai dažomas įvairiomis spalvomis bei skaidrumo laipsniais. Atspausdinti objektai yra blizgūs ir jų paviršių galima šlifuoti švitriniu popieriumi.
  3. Mėnulis visuomet buvo vienas iš populiariausių simbolių žmonijos istorijoje. Jis simbolizavo mistiką, meilę ir palengvėjimą. Mėnulio šviesa žmonijos istorijoje buvo laikoma pati mistiškiausia ir daugiausiai galių turinti šviesa.